Szafki metalowe – przesuwne regały

Pierwszym rodzajem szafek metalowych, które chcemy wam przedstawić na naszej stronie są regały przesuwne. Wykorzystuje się je zazwyczaj do zagospodarowania powierzchni np. w biurze lub gabinecie. Można je także spotkać w różnych pomieszczeniach archiwalnych, gdzie przetrzymywane są dokumenty. Stosując regały przesuwne można w łatwy sposób rozszerzyć pojemność wykorzystywanego pomieszczenia.

0804171114100_arch_compattabileTego typu szafki metalowe instalowane są w pomieszczeniu na specjalnych łożyskach. Dzięki takiemu systemowi w każdej chwili można posunąć regał w kierunku, który uważamy za konieczny. W takich szafkach możemy umieścić różne towary. Mogą to być zarówno segregatory z dokumentami firmowymi lub też teczki z fakturami, bądź inne materiały takie jak np. narzędzia czy produkty spożywcze. Podobne rozwiązania stosuje się w magazynach bibliotecznych lub innych magazynach, w których przetrzymywane są wielkie ilości książek. Szafki te są bardzo wygodne w użyciu. Nie potrzeba monstrualnej siły aby przesunąć taki regał. Umieszczone po boku obręcze idealnie upraszczają przesuwanie mebla w stronę wygodną użytkownikowi.

Przechowywanie np. cennych akt w tego rodzaju szafkach jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem. Pomijając ich zastosowanie w bibliotekach takie szafki możemy spotkać w innych miejscach, które muszą przechowywać różnego rodzaju dokumenty. Coraz częściej z takiego rozwiązania korzystają firmy zajmujące się księgowością. Decydując się na szafki metalowe typu przesuwnego, musisz wiedzieć jedno – w bardzo łatwy sposób powiększysz sobie składowość magazynu stosując regały przesuwne.

Podobne rodzajem meble produkowane są w różnych wymiarach, które sam możesz sobie wybrać. Dlatego też szafki metalowe, o których tutaj mowa mogą również posłużyć w innych sferach przemysłowych. Firmy dlatego też coraz częściej wybierają tego typu rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>