Różne rodzaje szafek metalowych

Firmy zajmujące się produkcją szafek metalowych przedstawiają w swoich ofertach szeroką gammę produktów wysokiej jakości. Ze względu na przeznaczenie szafki posiadają zróżnicowaną budowę oraz wygląd. Różnią się również zamknięciami oraz zabezpieczeniami. Chcielibyśmy przedstawić wam podział szafek metalowych ze względu na wykorzystanie oraz budowę. Informacje są szczególnie przydatne dla osób, które poszukują idealnych rozwiązań do swoich firm bądź też instytucji państwowych, takich jak szkoła czy urzędy.

1. Szafki pracownicze

W szafkach pracowniczych jest miejsce na: śniadanie, obuwie, odzież roboczą czy też sprzęt komputerowy. Szafki pracownicze są zazwyczaj  dostosowane wymiarami i formą do przewidywanych zastosowań w danej firmie. Istnieją przeróżne designy jeśli chodzi o szafki pracownicze. Zazwyczaj prostą formę szafki łączy ciekawa kolorystyka. Firmy tworzą zazwyczaj szafki dostosowane do wnętrz z istniejącą aranżacją. Szafki pracownicze wykonywane są z nowoczesnych materiałów i z wykorzystaniem ciekawych rozwiązań technicznych. Szafki takie są wąskie i dość wysokie. Nie są zbytnio obszerne i mają na tyle miejsca, by schować w nich najpotrzebniejsze rzeczy, które przynosimy ze sobą z domu lub narzędzia wykorzystywane w pracy.

szafy_ubraniowe_042. Szafki ubraniowe

Często spotykane w firmach, hotelach, siłowniach i szkołach. Szafki ubraniowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie występuje konieczność pozostawienia ubrań i rzeczy osobistych przez pracowników lub klientów. Szafki ubraniowe wykonywane są z wysokiej jakości metalu, który odporny jest na uszkodzenia mechaniczne oraz różnego rodzaju deformacje. Wnętrza szafek ubraniowych są projektowane tak, by korzystanie z nich było bezpieczne i komfortowe. Wysoka estetyka i bezpieczeństwo to priorytety jakimi kierują się producenci szafek ubraniowych.

 1064_1236423394_146854

3.  Szafki szkolne

Jak sama nazwa wskazuje – szafki szkolne – szafki te wykorzystywane są w szkołach. Służą do przechowywania odzieży wierzchniej, książek oraz zeszytów. Dzięki temu rozwiązaniu uczniowie nie muszą nosić ciężkich plecaków do szkoły, a do domu zabierać tylko najbardziej potrzebne podręczniki. Szafki wykonane są zazwyczaj w wysokim standardzie. Są bezpieczne oraz komfortowe. Znajduje się w nich wystarczająco dużo miejsca by uczniowie mogli umieścić w nich najpotrzebniejsze rzeczy. Szafki szkolne przeważnie ozdabiane są ciekawymi fototapetami lub naklejkami.

n05Istnieje mnóstwo różnych szafek metalowych, które moglibyśmy opisywać bez końca. Warto poszukać ciekawych rozwiązań firmowych jeśli chodzi o szafki metalowe. W internecie znajduje się mnóstwo propozycji firm, które prześcigają się w tworzeniu szafek w najwyższym standardzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>